Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Jesteście gotowi? Nowy utwór od be visa właśnie pojawił się na jego kanale w serwisie YouTube!

scofield promuje wydawnictwo duch czasu, które jest pewnego rodzaju zwierciadłem natury twórcy działającego na granicy empiryzmu, odczuć i natłoku emocji!

Młody raper nie zwalnia tempa i prezentuje kolejne nagranie, za którego produkcję odpowiedzialny jest Michał Graczyk, który współpracuje z wieloma uznanymi hip-hopowymi artystami, takimi jak Tymek i Kizo. Numer scofield wpisuje się w klimat całego albumu.

Na debiutanckim krążku be visa, który swoją premierę będzie miał 31 stycznia usłyszycie kawałki nagrane z topowymi raperami polskiej sceny! Wśród nich pojawią się m.in. single z reprezentantami grupy chillwagon - Qry i ZetHa.

duch czasu będzie azylem, w którym ukryte jest wnętrze artysty. be vis otworzy się przed fanami i ruszy w kierunku zmian, które są nieuniknione w życiu każdego. Płyta to swobodne manewrowanie między emocjami towarzyszącymi tworzeniu nowych numerów, a chęcią zrobienia czegoś z niczego. Połączenie hitów, a zarazem odrzucenie trendów, to coś, czego na pewno nie możecie przegapić!

Preorder dostępny na stronie bevis.pl
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-236-132-132.compute-1.amazonaws.com (3.236.132.132). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.