Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Khalid i Reebok rozpoczynają współpracę Cel: inspirować nowe pokolenie

Khalid wkracza do świata mody! Magazyn Billboard poinformował, że marka Reebok i światowej sławy artysta rozpoczynają współpracę.

"Jestem podekscytowany tym, że będę ambasadorem marki Reebok" - Khalid zdradził magazynowi Billboard. "Lubię w jaki sposób potrafią połączyć stare z nowym, oddając hołd klasykom, jednocześnie je odświeżając. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się zainspirować młodsze pokolenie do korzystania z szans, które pozwolą im się kreatywnie rozwijać, pozostając sobą".

Twórca albumu American Teen będzie brał udział w kampanii "Sport the Unexpected" tej wiosny. "Khalid wciąż jest wyznacznikiem oryginalności, poczucia dumy i pomysłowości dla dzisiejszej młodzieży" mówi Matt Blonder, vice prezydent działu marketingu i specjalista ds. marketingu cyfrowego w Reebok. "Dzięki jego niepodrabialnemu brzmieniu oraz dzięki drodze, którą musiał przejść, Khalid bardzo dobrze oddaje przesłanie naszej marki - inspirować kreatywnością i zachęcać do podejmowania niekonwencjonalnych działań. Jesteśmy zaszczyceni, że dołączył do naszej rodziny".

Oświadczenie marki Reebok to nie jedyna istotna informacja z życia artysty w ostatnim czasie. 26 stycznia Khalid będzie walczył o nagrodę Grammy za nagranie roku - w tej kategorii nominowany jest jego przebój "Talk".
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.