Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Zaledwie wczoraj Związek Producentów Audio-Video opublikował listę nagrodzonych przez nich singli i albumów. Dzisiaj oficjalnie MyMusic Records może świętować ogromny sukces, ponieważ wielu artystów współpracujących z wytwórnią pojawiło się w zestawieniu.

Ostatni rok był bardzo pracowity, a co za tym idzie bardzo ambitny i rozwijający. Współpraca z wieloma artystami sprawiła, że muzyka dystrybuowana przez MyMusic dotarła do wielu słuchaczy i zapadła im w pamięć.

Czas poświęcony na współpracę docenił Związek Producentów Audio-Video, który nagrodził wielu artystów związanych z wytwórnią. Najwięcej platynowych i złotych płyt otrzymał Tymek, który tylko w tym zestawieniu zgarnął naprawdę wiele! Za kawałek Anioły i Demony nagrany wspólnie z Big Scythe i Deys Tymek zgarnął platynę, natomiast potrójną platyną pokryły się kawałki Poza kontrolą oraz Rainman (nagrany z Trill Pem oraz Tedem).

Wśród płyt złotych także pojawiło się wielu artystów związanych z MyMusic. Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że i tutaj Tymek zdobył aż trzy wyróżnienia, bo za: Radość, Kłapią gębą i 80's. W zestawieniu złotych płyt uhonorowano również Piątek od Dj. FRODO f. P.A.F.F., MALIKA MONTANY, YOUNG IGI & MR. POLSKI. MALIK MONTANA dostał również osobno złotą płytę za krążek IMPORT / EKSPORT.
anonim
Autor:    Link do posta
19:22:03, 23-01-20
https://youtu.be/8PyqySeoluk dawaj ze mną

handicap
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:56:59, 23-01-20
Sprawdziłem. Bełkot. youtu.be/CK1r3ImV46g

anonim
Autor:    Link do posta
04:40:50, 24-01-20
https://youtu.be/ju48KdZRUWg i nie mów Mi

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.