Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Matheo, Wac Toja, rap Hip-Hop
Wac Toja nie zwalnia tempa! Dzisiaj premierę ma jego długo zapowiadany album OSTRY SOS. Po poprzedniej płycie, którą fani odebrali bardzo dobrze, raper stanął na wysokości zadania i zaprezentował jeszcze lepszy materiał.

Świeży krążek zawiera całkowicie nową odsłonę artysty, który przy tworzeniu współpracował z Matheo. Wśród kawałków z płyty znajdują się już udostępnione wcześniej CHILL HOT, czyli bardzo imprezowy rytm, który niesie ze sobą wiele energii czy piosenka SWEET BELLS, do którego teledysk zrealizowano w Gruzji!

Pozytywnym zaskoczeniem promującym płytę OSTRY SOS mogą mogą być również DRES i ZAPROWADŹ DO PIEKŁA (CAYENNE). Pierwszy z nich to swoiste połączenie rapu i rocka, w którym o brzmienie gitar zadbał Marek Jabłoński, natomiast do piekła zaprowadzi Was frontman zespołu LADY PANK, czyli Janusz Panasewicz, bo to on partneruje Wac Toja w kawałku.
OSTRY SOS to całkowicie świeże brzmienia i zaskakujący klimat, które zapewniają nowe doznania. Mimo wszystko raper nie zatracił tego, co mu w duszy gra, dzięki czemu powstał naprawdę interesujący krążek.

*ODSŁUCH
anonim
Autor:    Link do posta
00:04:11, 25-01-20
https://youtu.be/WKpCIVjlQcI jesteś blisko

anonim
Autor: Czytelnik sluchacz   Link do posta
03:39:18, 26-01-20
https://youtu.be/Duby0Ot5fCQ wiadomość od JotGie

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-172-233-2.compute-1.amazonaws.com (35.172.233.2). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.