Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Młody, bo zaledwie 20-letni uczestnik siódmej edycji Młodych Wilków Popkillera oficjalnie debiutuje z długogrającym albumem! Be vis otwiera się na nim i pokazuje naturę artysty!

duch czasu to pierwsza płyta od be visa, która zawiera aż 15 utworów! Wśród nich znajdują się m.in.: surfer, który zgarnął już ponad 26 milionów wyświetleń w serwisie Youtube czy samo się nie dzieje nic nagrane z ZetHą, które długo po premierze nie schodziło z karty na czasie YT. Jak również 007, na którym udzielił się Qry z ekipy chillwagon, miami czy scofield, za którego produkcję odpowiada Michał Graczyk, znajdą swoje miejsce na krążku, którego sam artysta określa azylem wrażliwości. duch czasu to nawiązanie do czasu, który ciągle płynie, a najważniejszym zadaniem dla rapera jest to, by ów duch stał się ponadczasowy.

Nowy materiał to przedstawienie drogi, jaką pokonuje raper, brodząc między empiryzmem, odczuciami i emocjami towarzyszącymi powstawaniu kolejnych numerów czy chęcią poznania nieodkrytego jutra.

Premierze płyty towarzyszyć będzie także debiut teledysku do kawałka lustro, który ukaże się dzisiaj o 14:00 na kanale be visa.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.