Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Miesiąc po premierze utworu rejs nagranego we współpracy z zibexem kaczka, reprezentant projektu StartRap, przedstawia kolejną nowość! Tym razem przyszedł czas na sonatę, czyli jeden z najbardziej osobistych singli w karierze rapera. Nowemu kawałkowi towarzyszy także specjalnie opracowany teledysk.

Wcześniejsze nuty od kaczki, czyli MUSISZ PRZETRWAĆ, ice, EXIT czy listy zyskały dużą popularność w serwisie YouTube, a już dzisiaj młody raper prezentuje nowy numer, który na pewno także zostanie Wam w pamięci!

sonata, jak zaznacza sam kaczka, jest jednym z najbardziej osobistych i najważniejszych nagrań w jego życiu. Raper otwiera się przed słuchaczami i tworzy za pomocą słów magiczną aurę. Do tego utworu powstał także klip, w którym pojawiają się obrazki z dzieciństwa kaczki.

Fani mogą dostrzec m.in. jak raper gra na pianinie podczas swojego pierwszego konkursu, co również wiążę się z samym tekstem sonaty, ponieważ właśnie w nim kaczka zwierza się, że kiedyś grał muzykę Mozarta i Beethovena. Całość jest już dostępna do przesłuchania i obejrzenia!

*Sprawdź
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-92-74-105.compute-1.amazonaws.com (3.92.74.105). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.