Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Ramirez zagra w Hydrozagadce!

Ramirez zagra w Hydrozagadce!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Ramirez zagra w Hydrozagadce! , rap Hip-Hop
Ramirez - siła napędowa undergroundowej sceny Bay Area, nietuzinkowy, niezwykle charyzmatyczny reprezentant i współzałożyciel G*59 Records, już 21 maja 2020 roku wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka!


Bilety trafią do sprzedaży w środę 5 lutego od godziny 9:00 

Po udanej zeszłorocznej trasie z Kevinem Pouya, Ramirez // Rvmirxz rusza w europejskie tournée, promujące jego najnowszy album "Son Of Serpentine", wydany nakładem G*59 Records. 

Na trasie nie mogło zabraknąć również Polski! 

Urodzony i wychowany w San Francisco, "one of the newest names in the rap music industry",  samozwańczy Gray Gorilla, odniósł sukces będąc częścią G*59 wraz z $UICIDEBOY$.Znany ze współpracy z kolektywem Buffet Boys i kawałków takich jak "Be A Witness", "100 bars & Gunnin", "THE FO FIVE" czy "NANANANA", które notują miliony wyświetleń w serwisie YouTube i platformach streamingowych, jest z całą pewnością jedną z najciekawszych postaci aktualnej undergroundowej sceny, która poprzez zamiłowanie do hip-hopu z lat 90., daje nam nowe spojrzenie na klasykę z Bay Area! 

Jego najnowszy album "Son Of Serpentine" ma eklektyczny charakter i jest swego rodzaju mieszanką gatunkową wszystkich smaków z aktualnej epoki, które mocno wpłynęły na utalentowanego MC. "Silverback Gorilla" współpracując z takimi artystami jak Pouya, $UICIDEBOY$, Fat Nick, Shakewell czy ZillaKami, ugruntował sobie silną pozycję na undergroundowej scenie z szybko rosnącą grupą fanów na całym świecie!
__

Brak ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia, mogą wziąć udział w koncercie z podpisaną zgodą, poniżej 13 roku życia wyłącznie z pełnoletnim opiekunem.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-207-108-191.compute-1.amazonaws.com (18.207.108.191). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.