Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Dziś startuje nowa sieć komórkowa Tijara Mobile, której pomysłodawcą i współwłaścicielem jest Malik Montana - znany raper i autor tekstów. Własna sieć będzie przede wszystkim przestrzenią do interakcji i lepszego kontaktu z fanami oraz formą wyrazu artystycznego i dystrybucji unikalnych treści.

Tijara Mobile oferuje usługi telefonii komórkowej oraz dostępu do internetu w technologii GSM w modelu abonamentowym, oraz prepaidowym.

Poniżej ceny pakietów:
29zł - nielimitowane połączenia, smsy i mmsy w Polsce oraz 2GB internetu
32zł - nielimitowane połączenia, smsy i mmsy w Polsce oraz 7GB internetu
35zł - nielimitowane połączenia, smsy i mmsy w Polsce oraz 15GB internetu
45zł - 40GB internetu, połączenia 0,29zł/min, sms 0,19zł, mms 0,49zł

Malik Montana bardzo ceni sobie bliski kontakt ze swoimi fanami, a Tijara Mobile, ma być przestrzenią ułatwiającą interakcję z nimi. Własna sieć daje także artyście wolność w kreowaniu i dostarczaniu niepowtarzalnych treści do najwierniejszych fanów. Między innymi poprzez:spersonalizowane wiadomości SMS wysyłane do użytkowników Tijara Mobile w czasie rzeczywistym,Voicemailing (wiadomości głosowe wysyłane do abonentów), konkursy, eventy. Marka stawia na niepowtarzalność, oryginalność i maksymalną personalizację usług, oraz dostarczanie wyjątkowego kontentu muzycznego.

Priorytetem zarówno dla Malika Montany, jak i marki Tijara Mobile jest bezpieczeństwo komunikacji pomiędzy abonentami. Dlatego też kolejnym krokiem w rozwoju Tijara Mobile jest wdrożenie szyfrowanego komunikatora rozmów i SMS, który zapewni swoim użytkownikom bezpieczeństwo komunikacji na najwyższym poziomie.

Tijara Mobile pracuje także nad aplikacją multimedialną, która zapewni kontent muzyczny w postaci koncertów on-line. Użytkownicy Tijara Mobile będą mogli uczestniczyć w ważnych wydarzeniach muzycznych, z perspektywy sceny i backstage - nie wychodząc przy tym z domu!

www
Facebook
Instagram
anonim
Autor:    Link do posta
03:15:01, 06-02-20
https://youtu.be/QUPUmIpALi0 Latam w przestworzach

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-238-248-103.compute-1.amazonaws.com (34.238.248.103). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.