Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, O.S.T.R., rap Hip-Hop
Nadchodzący album O.S.T.R. "GNIEW" będzie niecodziennym wydarzeniem nie tylko jeśli chodzi o zawartość muzyczną. Adam po raz pierwszy zaprosił do współpracy pracownię plastyczną 247studio pod artystyczną dyrekcją jednego z najlepszych polskich projektantów graficznych młodszego pokolenia - Oskara Podolskiego aka OESU. Efekt mógł być tylko jeden i nie zaskoczył - dzięki 247studio (które tworzy także projektant Karol Imiałkowski) "GNIEW" to nie tylko nowy album największego polskiego rapera, ale i seria mistrzowsko zaprojektowanych produktów kolekcjonerskich. Partnerem 247studio w pracach nad projektowaniem oprawy graficznej nowego albumu O.S.T.R. był Paweł Fabjański, znany polski fotograf, Łodzianin, prywatnie kolega Ostrego z ławki szkolnej i autor jego pierwszych okładek, takich jak "Masz to jak w banku", "Tabasko", "Jazzurekcja", "7" i "HollyŁódź".

Wytwórnia Asfalt Records wydaje nową płytę Ostrego w trzech unikatowych wersjach, z czego pierwsza (Wersja A) wyprzedała się pod koniec grudnia w 8 godzin od pojawienia się na sieci. W przedsprzedaży pozostały jeszcze ostatnie egzemplarze, także rozszerzonej, Wersji B (2CD) zawierającej unikatowe opakowanie, a także dodatkowy krążek "Snap Jazz Edition" z autorskimi remiksami całego albumu. Do sprzedaży w dniu premiery trafi jedynie regularna, jednopłytowa Wersja C. Dzięki 247studio każda z edycji albumu posiada własną, unikatową okładkę i wyjątkową oprawę graficzną - nowoczesną, dopracowaną i od razu rzucającą się w oczy. Płycie towarzyszy też specjalny i częściowo limitowany merch tekstylny, który sam w sobie stanowi odrębną kolekcję odzieżową (w jej skład wchodzą t-shirt, bluza, czapka z daszkiem, komin), a także slipmata, plakat i zestaw stickerów. Wszystko pod nadzorem artystycznym 247studio.

Założony przez Oskara Podolskiego i Karola Imiałkowskiego multidyscyplinarny kolektyw projektowy 247studio zajmuje się tworzeniem całych marek, scenografii, stron internetowych, opakowań, produkcji foto/video oraz odzieży. Na liście jego klientów dotąd znaleźli się m.in. Coca-Cola, New Balance, Adidas, Ballantine's, T-Mobile czy - z hiphopowego podwórka - grupa Hemp Gru. Na charakterystyczny styl 247studio ogromny wpływ ma wyobraźnia graficzna Oskara Podolskiego znanego także jako OESU. - jednego z najbardziej utalentowanych polskich projektantów graficznych, który zajmuje się również typografią i malarstwem. OESU. jest znany ze swojego surowego, czystego stylu, u samych podstaw inspirowanego kulturą hiphopową (artysta zaczynał od graffiti oraz projektowania okładek do nagrywanych dla siebie i znajomych składanek z rapem), ale również Bauhausem czy twórczością Władysława Strzemińskiego. Jak sam twierdzi w wywiadach, Podolski ponad wszystko uwielbia litery. Dlatego trudno się dziwić, że to właśnie one, układające się w napis "GNIEW", są głównym punktem identyfikacji graficznej towarzyszącej nowej płycie O.S.T.R. Integralną częścią przygotowanej przez OESU. i 247studio oprawy albumu będą także zjawiskowe fotografie, za które odpowiada kolega Ostrego ze szkolnych lat i znakomity fotograf - Paweł Fabjański.
Zarówno album "GNIEW" w limitowanej do 10 000 wersji B, jak i wszystkie produkty wchodzące w skład towarzyszącej płycie kolekcji są dostępne w przedsprzedaży na www.ostrygniew.pl
O.S.T.R.: "GNIEW na materializm, sztuczne piękno i wszechobecną walkę o adorację. Udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. Prowadzimy podwójne życie. Niby żyjemy w społeczeństwie, a tworzymy wirtualne społeczności. Samotni, napawamy się cudzym nieszczęściem, jakby niepowodzenie było dla nas pożywieniem, dowodem na to, że wszystko, co złe należy się każdemu po równo. GNIEW na lęk i przymykanie oczu na to, co dzieje się za ścianą. GNIEW na przedkładanie swojego dobra nad dobro innych i na radość czerpaną z cudzego upadku. Nie godzę się na taką rzeczywistość. Nie godzę się z polityczną poprawnością, z wmawianiem, że wszyscy muszą być piękni i udawać kogoś, kim nie są. Nie godzę się na to. Nie godzę się na to i mam wobec tego GNIEW." 

O.S.T.R.
Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 22 albumów muzycznych. Posiadacz potrójnie platynowej płyty, podwójnie platynowej płyty, pięciu platynowych płyt i sześciu złotych płyt. Czterokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od 20 lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów jeśli chodzi o wykorzystanie zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej edycjom kolekcjonerskim, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. W dniu 39. urodzin artysty ukazała się jego debiutancka, książkowa autobiografia pt. "Brzydki, Zły i Szczery". 

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował z Michałem Urbaniakiem i Januszem Grzywaczem (zespół Laboratorium). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska O.S.T.R. dał dla TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Marka MTV zaproponowała mu w 2017 roku bycie pierwszym polskim artystą, którego akustyczny koncert po 7 latach przerwy przywrócił polskim widzom format "Unplugged". Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Od miasta tego otrzymał w 2017 r. tytuł Honorowego Obywatela oraz Odznaczenie Zasłużony dla Miasta Łodzi. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.
anonim
Autor:    Link do posta
15:05:14, 13-02-20
https://youtu.be/KxOReMXanRc spoko jest te Loko

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-231-25-104.compute-1.amazonaws.com (3.231.25.104). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.