Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Nipsey Hussle, rap Hip-Hop
Netflix wywalczył prawa do nadchodzącego filmu dokumentalnego o Nipsey'u Hussle w reżyserii Avy DuVernay.

Rodzina Nipa będzie zaangażowana w produkcję dokumentu, którego producentem wykonawczym jest również nominowana do Oskara DuVernay wraz z Marathon Films.

W przetargu brały udział takie platformy jak Appel czy Amazon. Oficjalna data premiery filmu nie została jeszcze ogłoszona.

Nipsey Hussle zmarł tragicznie w marcu 2019 roku przed swoim sklepem Marathon Clothing. Oprócz muzyki Nip zajmował się również wsparciem społeczności w Crenshaw (był aktywistą). Przyczynił się do stypendiów oraz sposobu na zwalczanie przemocy wśród młodzieży w południowo-środkowym Los Angeles. W styczniu został uhonorowany na festiwalu Grammy, za wykonanie ostatniej piosenki, którą wydał przed śmiercią. Biografia artysty zatytułowana "The Marathon Don't Stop: The Life and Times of Nipsey Hussle" zostanie opublikowana w przyszłym miesiącu.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-241-176.compute-1.amazonaws.com (3.226.241.176). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.