Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Drake poszerza swoje portfolio, podpisując umowę z konkurencyjną firmą Twitcha.

Platforma streamingowa Caffeine związała się z raperem wieloletnim kontraktem, a zarządza nią były projektant Apple, Ben Keighram, posiadający takich inwestorów jak Ashton Kutcher czy Kevin Durant. Caffeine ma na celu łączyć rozrywkę ze sportem, pozwalając zarówno słuchaczom, jak i gospodarzom wchodzić w interakcje.

Kanadyjski artysta najpierw wyprodukuje serię rapowych battelek wraz z szeregiem dodatkowych treści na żywo. Wyprodukowana we współpracy z Ultimate Rap League (URL) pierwsza bitwa (zobacz trailer poniżej), będzie transmitowana na żywo z Atlanty 29 lutego, a dwie kolejne planowane są na wiosnę w Houston i Chatlotte. "Bet wit Set" jest serialem konkursowym Offseta, w którym rywalizuje on z innymi artystami w różnych grach, a także daje możliwość zobaczenia, w co obecnie gra na żywo.

Korzystając z technologii Caffeine, gospodarze mogą komunikować się z fanami za pośrednictwem czatu na żywo. Fani mogą również dokonywać wirtualnych zakupów za pośrednictwem chat roomów.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.