Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Przy okazji dzisiejszej premiery najnowszego krążka KaeNa, który jest jego szóstym solowym albumem na kanale YouTube Altereggo Records można również obejrzeć klip nakręcony do kawałka "Obcy", który jest szóstym singlem promującym album "ON".

Gościnnie swoje wokale położyli Adam Graf i B.R.O. a produkcją zajął się niezawodny PSR. Klip nagrany został w apartamencie na 40 piętrze a produkcją zajęła się ekipa Apel Records. Cały album możecie usłyszeć na YouTube i w serwisach streamingowych."

Mamy jeszcze drugą informację.

"Sukcesem zakończyła się akcja promocyjna nowego albumu KaeNa - ON. 13 lutego punkt 17:00 na "patelni" w Warszawie pojawił się KaeN, który przyniósł ze sobą fanty w postaci płyt, plakatów i wlepek. KaeN wraz z ekipą Gliwitunes która dołożyła 50 podwójnych zaproszeń na swoje kwietniowe wydarzenie, rozdawał swoje nowe albumy. Dostawali je Ci, którzy wrzucili cokolwiek do puszki z której zebrana kwota zostanie przekazana Fundacji Spełnionych Marzeń, która działa na działa na rzecz dzieci i młodzieży chorej na nowotwory. W ten sposób udało się połączyć przyjemne z pożytecznym czyli promocję albumu, którą był jego odsłuch przy występie artystów, którzy wykonywali Taniec z ogniem z pomocą dla bardzo chorych dzieci. Tutaj link do przekazania 1 procent podatku, to nic nie kosztuje: www.spelnionemarzenia.org.pl(...)ocent"
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-172-233-2.compute-1.amazonaws.com (35.172.233.2). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.