Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Na MaxFloRecTV trafił klip do "Nieumiarkowania". Numer jest 1. zwiastunem wspólnego projektu Kleszcza i Opała pt. "7G".

"7G" to EP-ka Kleszcza i Opała zainspirowana tematyką 7 grzechów głównych."Nieumiarkowanie" prezentowane na MaxFloRecTV otwiera cykl cotygodniowych premier singlowych duetu. Kolejne numery promujące krążek pojawiać się będą co poniedziałek na różnych kanałach. Kolejny klip pojawi się za tydzień, 24.02, na YT kanale Brain Dead Familia. Projekt powstał we współpracy wytwórni MaxFloRec oraz BrainDead Familia, a patronem medialnym wydawnictwa jest serwis Popkiller. Stworzeniem teledysku do "Nieumiarkowania" zajęła się grupa filmowa Przedmarańcza.

Autorem bitu do "Nieumiarkowania" jest Adam Grycan, zaś za realizację nagrań, miks i mastering całej EP-ki odpowiada Dawid Twardowski z MaxFloStudia. Premierowy singiel od dziś znaleźć można również we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową.

Wraz z premierą "Nieumiarkowania" wystartował pre-order "7G".
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-230-119-106.compute-1.amazonaws.com (3.230.119.106). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.