Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

"Skandal. Ewenement Molesty" - trailer filmu

"Skandal. Ewenement Molesty" - trailer filmu

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
"Skandal. Ewenement Molesty" - trailer filmu, Molesta Ewenement, rap Hip-Hop
Ursynowskie blokowiska, w połowie lat 90-tych. Kilku chłopaków zafascynowanych MTV i rapem zza wielkiej wody zakłada skład Mistic Molesta, jako wyraz młodzieńczego buntu przeciwko szarej rzeczywistości. Wtedy nie wiedzą jeszcze, że ich muzyka odmieni polską scenę hip-hopową a oni sami staną się głosem młodego pokolenia. Póki co plan jest prosty: składać rymy, robić bity i... dobrze się bawić.

Na ich pierwszą płytę - "Skandal" - nie trzeba było długo czekać. Chuligański rap w ich wykonaniu trafia na półki sklepowe i od razu staje się hitem! Molesty słuchali wszyscy, a ich teksty stały się dla młodych ludzi kodeksem wartości, wzorcami postępowania.

Zdolne dzieciaki dorosły, a ich drogi się rozeszły. Jak teraz dają sobie radę na rynku muzycznym i w życiu? Co pozostało z dawnych ideałów? Czy wiedzieli, że tak będzie?

Ten film to wehikuł czasu, który przenosi nas do lat, gdzie wszystko było proste a kumple byli kimś więcej, niż rodzina.

Zobacz trailer do jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów w polskim środowisku hip-hopowym:
anonim
Autor:    Link do posta
18:06:09, 18-02-20
https://youtu.be/KxOReMXanRc LOKO SPOKO

anonim
Autor: K-Tol   Link do posta
09:33:31, 24-02-20
Dobrze się bawili bawili i bawili... Proste sample podbite nietoksycznymi bitami.... Teraz komputery dają tyle możliwości że jakby... wszystko wychodzi przekombinowane.... Szacunek za te 25 lat... Wydacie kasetę jeszcze? Tamta mi zamokła w walkmenie ;) Ahoy!

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-230-119-106.compute-1.amazonaws.com (3.230.119.106). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.