Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Khalid na FEST Festival 2020

Khalid na FEST Festival 2020

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Khalid na FEST Festival 2020, rap Hip-Hop
FEST Festival nie zwalnia tempa i odkrywa kolejnego headlinera. Do ogłoszonego dotychczas grona artystów, w którym są: Mark Ronson, James Bay, Taco Hemingway, Nothing But Thieves, Denzel Curry czy duet The Blaze, dołącza właśnie amerykański piosenkarz i autor tekstów - Khalid.

Khalid Donnel Robinson, bo tak naprawdę się nazywa, to międzynarodowa gwiazda gatunków na pograniczu R&B, soul oraz pop. Jego debiutancki singiel "Location", wydany w 2016 roku, zgromadził ponad 400 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i doprowadził do związania się przez artystę z Right Hand Music Group oraz RCA Records. Następnie, Khalid wydał swój pierwszy album - "American Teen", który pokrył się podwójną Platyną, otrzymał 5 nominacji do nagród Grammy, a także spotkał się z masowym uznaniem krytyków. W 2019 roku ukazała się jego druga płyta, a w tym samym roku artysta znalazł się w gronie 100 najbardziej wpływowych osób według magazynu Time. Khalid współpracował m.in. z duetem Disclosure, Billie Eilish, Calvin'em Harris'em, Shawn'em Mendesem czy Martinem Garrix'em.

Dotychczas ogłoszeni artyści (A-Z):
A.M.C
Alice Glass
Bart Skils
BREAK & SP:MC
CVAV 2.0
Daughter
Denzel Curry
Desert Dwellers live 
DJ Hype
Eitan Reiter live 
Fatima Yamaha
Ferdinand & Left Boy
James Bay
La Fleur
Liquid Bloom
Maduk
Mark Ronson
MARKY & MC GQ
Mata
MEFJUS & MC MAKSIM Motor Drum City Ensemble
Nothing But Thieves
Out Of Orbit live 
Purple Disco Machine
Secret Cinema
Sigrid
Sohn
Sonbird
Taco Hemingway
The Blaze dj set
Tiga
Treavor Moontribe
Victor Ruiz

FEST Festival 2020 - bilety i ceny
REGULAR TIX 3 dni - 399 pln (dostępne do 15.02.2020 do 14.07.2020)LAST CALL TIX 3 dni - 449 pln (dostępne od 15.07.2020 do wyczerpania puli)Bilet jeden dzień - 229 pln (do wyczerpania puli)Camping (ważny z karnetem lub biletem) - 199 pln


Więcej informacji: www.festfestival.pl 
Promotor: Follow The Step
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-94-109.compute-1.amazonaws.com (3.237.94.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.