Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Mało kto, tak jak Miły ATZ, wybił się na tle uczestników ostatniej edycji Młodych Wilków. Raper bardzo szybko został zauważony przez wytwórnię Def Jam Recordings Poland, która nie czekając na dalsze ruchy artysty, postanowiła zaproponować mu kontrakt.

Miły ATZ to wszechstronny raper, który jako jeden z niewielu w Polsce specjalizuje się w wielu nurtach muzycznych. Poznać mogliśmy go już jako grime'owca, który swoje umiejętności przedstawiał w kolektywie Mordor Muzik. Część odbiorców kojarzy go także z działań w duecie Miły Atz/Wiadrowski. To właśnie krążek "Dyktafon", otworzył furtkę raperowi, dzięki której udało mu się dostać do siódmej edycji Młodych Wilków.

Singiel "Copypaste" to zapowiedź współpracy młodego artysty z Def Jam Recordings Poland. Jak zapowiada wytwórnia, więcej informacji na temat nadchodzącego krążka pojawi się w najbliższym czasie.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.