Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Premiera drugiej serii Addicted To Music Tutorials

Premiera drugiej serii Addicted To Music Tutorials

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Premiera drugiej serii Addicted To Music Tutorials, rap Hip-Hop
Po świetnym przyjęciu początkowej serii, Addicted To Music zaprezentowało właśnie pierwszy odcinek drugiej serii tutoriali poświęconych produkcji muzycznej.

Jak zapowiadają twórcy tym razem będą to dłuższe formy, a w pierwszym odcinku Marek Walaszek, znany jako Maro Music prezentuje proces produkcji najnowszego utworu z gościnnym udziałem Mickey Shiloh. 

TUTORIAL

GOTOWY UTWÓR

To ich nie pierwsza współpraca, ale tym razem postanowili zaserwować nam wyjątkowy kawałek utrzymany w stylistyce pop r'n'b. Urodzona w 1992 Mickey pisała utwory m.in dla Janet Jackson, Pitbulla oraz Britney Spears i ma na swoim koncie ponad 60 przeróżnych singli z wieloma producentami. Co ciekawe Mickey znalazła się na liście 30 UNDER 30 magazynu Forbes.

Maro Music to kompozytor, dj i inżynier dźwięku z Warszawy. Znany z produkcji hitowych utworów polskiego rapu oraz wybitny specjalista w temacie mixu i masteringu któremu swoje albumy powierzyło wielu znanych twórców m.in. Kaen, Borixon, Margaret, Jan Serce i Flirtini. Na swoim koncie ma również współpracę między innymi z Sizzla, Redman'em, DJ Kazzanova oraz Wu-Tang Clan!

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-23-21-4-239.compute-1.amazonaws.com (23.21.4.239). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.