Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

FVNKOVY "Mamy czas" (feat. Sequelachi)

FVNKOVY "Mamy czas" (feat. Sequelachi)

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
FVNKOVY "Mamy czas" (feat. Sequelachi) , rap Hip-Hop
FVNKOVY oraz owner wytwórni More & More Records - Sequelachi, prezentują numer pt. "Mamy czas".

Jest to kilka minut rewelacyjnej zabawy słowem i niepowtarzalnego vibe'u, który raperzy stworzyli na pokładzie produkcji Frose. Numer został udostępniony na kanale YouTube Kstyka i być może jest zapowiedzią czegoś większego - póki co, nie wiadomo.

FVNKOVY to wyróżniający się łódzki artysta rapowy wydający muzykę pod szyldem labetu More & More Records. Na koncie wydawniczym posiada LP pt. "PN/CR", którego singiel ukazał się na kanale YouTube SBM Label (wtedy SB Maffija). W 2019 roku konsekwentnie przecierał szlaki podziemia, wydając garść luźnych numerów dobrze przyjętych przez słuchaczy, jak i aktywistów, dziennikarzy i media branżowe. M.in. przez Newonce.net, który przepowiada, że FVNKOVY jest w gronie mało znanych zawodników, mogących namieszać w 2020 roku. Jak sam mówi - nie czeka na wielki blow up, ale chce docierać systematycznie do właściwych i świadomych słuchaczy, którzy szukają w rapie i tekstach prawdziwej jakości i dojrzałego vibe'u, nawet kosztem popularności.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-205-93-2.compute-1.amazonaws.com (34.205.93.2). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.