Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

The Weekend zapowiada nowy album "After Hours" - singiel

The Weekend zapowiada nowy album "After Hours" - singiel

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
The Weekend zapowiada nowy album "After Hours" - singiel, rap Hip-Hop
The Weekend potwierdził tytuł i datę premiery nowego albumu. Już teraz możemy posłuchać kawałka tytułowego - "After Hours".

Kanadyjski wokalista, który niedawno skończył 30 lat, zapowiedział, że jego najnowszy album "After Hours" ukaże się 20 marca 2020. The Weeknd udostępnił tytułowy kawałek, który idealnie oddaje klimat tytułowego czasu po godzinach. Kontynuując opowieść o mrocznej, miejskiej nocy, artysta śpiewa: "Moje najmroczniejsze godziny / Dziewczyno, czuję się bardzo samotny w tym zatłoczonym pomieszczeniu / Różne dziewczyny na parkiecie, rozpraszają moje myślenie o tobie / Stałem się tym facetem, którym już kiedyś byłem, byłem / Staram się zasnąć / By być bliżej ciebie w moich snach / Nie chciałem się budzić, dopóki przy mnie nie będziesz / Chciałem, byś po prostu zadzwoniła i powiedziała, powiedziała".

"After Hours" będzie czwartym długogrającym albumem artysty. Na krążku znajdą się wydane w 2019 hitowe single "Heartless" oraz "Blinding Lights". Dotychczasową dyskografię LP The Weekend zamyka multiplatynowy "Starboy" z 2016, a w 2018 ukazała się EP-ka "My Dear Melancholy,". Niedawno Kanadyjczyk zadebiutował jako aktor - pojawił się w epizodycznej roli w filmie "Nieoszlifowane diamenty" z Adamem Sandlerem w roli głównej.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-207-106-142.compute-1.amazonaws.com (18.207.106.142). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.