Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Wczoraj, czyli 19 lutego 2020 roku ma miejsce premiera pierwszego legalnego wydawnictwa GUGU GANG, czyli kolektywu założonego trzy lata temu przez Pako i Rexa.

GG TAPE VOL.1 powstał w ciągu zaledwie miesiąca w studiu GG bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz. Całość to zbiór pracy wielu osób, wśród których znajdują się bity BAHsicka, ggwillyego czy Rexia, ich mixy nagrane przez Paka, Aleshena, Jonego oraz przez najnowszy nabytek grupy - urboishawty, wokale, projekty graficzne Rexa i Pako, kilka bonusów, koncepty przyświecające projektowi i surowa energia, którą pierwsza taśma GG ciska w każdym kierunku.

13 numerów na trackliście zawiera w sobie nietypowe dla mixtejpów intro oraz outro, a między nimi fani znajdą zbity szereg energicznych kawałków, na czele z singlami "Deadline", "Trapapaty" oraz premierową wizualizacją taśmy Guacamole, która udostępniona jest już na YouTube. Co po jednak powstała GG TAPE? Te informacje na razie trzymane są w tajemnicy, jednak już w marcu, kiedy odbiór debiut płyty będzie jasny, rozwiane zostaną wszystkie wątpliwości.

*Odsłuch

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.