Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Premiera albumu "Psyche" Warszawskiego

Premiera albumu "Psyche" Warszawskiego

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
Premiera albumu "Psyche" Warszawskiego, rap Hip-Hop
Warszawski "Psyche" - premiera albumu

Warszawski - raper i producent muzyczny z Warszawy, rocznik 90'. Od kilkunastu lat konsekwentnie realizuje swoją wizję muzyki, nie ulegając wszechobecnym trendom. Refleksyjne, nierzadko szorstkie i dosadne teksty, to wizytówka Warszawskiego, którą przebija się do coraz szerszego grona odbiorców. Po pierwszym solowym albumie "Nagrania Archiwalne" (2013), który odbił się echem na podziemnej scenie, Warszawski oddaje w Wasze ręce drugie solo, zatytułowane "Psyche".

Album "Psyche" jest swego rodzaju esencją stylu, do jakiego Warszawski przyzwyczaił już słuchaczy, jednak w dużo bardziej dojrzałym i świadomym wydaniu. Największą siłą tej płyty jest treść, której jak sam przyznaje autor, bardzo brakuje na obecnej scenie muzycznej. Płyta powstawała na przestrzeni kilku lat i w ciągu tego czasu dojrzewała wraz z jej twórcą. Na krążku znajdziemy 12 niezależnych numerów (+ bonus), w których usłyszymy takich producentów jak: Quadeloope, Steven, Winyla Trzaski, Javeure (Clix'Crax), Peope (Psychopads), Kamska, a także dj'ów: Kaczego (Psychopads) i Radziona. Całość zmiksował i zmasterował OER (B.O.K) w 21 Music Studio, zaś projekt okładki torękodzieło Anny Surginiewicz.

Płyty można posłuchać w całości w serwisach streamingowych 

Album w wersji standard i deluxe do nabycia na stronie oraz w sklepie stacjonarnym SideOne przy ul. Chmielnej 21 w Warszawie.

Pierwszy singiel "Bezdech" promujący album do sprawdzenia poniżej:
anonim
Autor: HCP   Link do posta
20:27:52, 20-02-20
Zajebisty album!!!

anonim
Autor: EloWWA   Link do posta
09:04:31, 21-02-20
Kozacki materiał! Polecam sprawdzić całość

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-238-248-103.compute-1.amazonaws.com (34.238.248.103). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.