Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

SVV przedstawia singiel "RSPKT"

SVV przedstawia singiel "RSPKT"

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
SVV przedstawia singiel "RSPKT", rap Hip-Hop
Czekaliście na kolejny singiel z nadchodzącego wydawnictwa "Long Time No See EP"? Wasze prośby zostały wysłuchane! Wczoraj swoją premierę miał nowy kawałek od SVV, którego możecie już teraz posłuchać na platformach streamingowych!

Najnowsza propozycja od SVV oraz PMBTZ Mickiewicz, czyli "RSPKT", to spore zaskoczenie, ponieważ tym razem artyści przedstawiają fanom cięższe brzmienie niż w poprzednich kawałkach oraz dobrą nawijkę! "Po respekt się idzie przez bagno, przez błoto, przez ruchome piaski".

"RSPKT" to kolejny kawałek promujący nadchodzącą EPkę, która już niedługo będzie do przesłuchania w całości. Teraz jednak możecie się skupić na brzmieniu nowego singla, który zdecydowanie różni się od pierwszego utworu SVV, jakim był "Maraton" z gościnnym udziałem Vixena.

Tym razem jako gość w "RSPKT" możecie usłyszeć reprezentanta Embryo Nagrania - DJ Filipa, który wniósł swój klimat w kawałek. Całość stworzyła naprawdę dobre brzmienie, które na długo pozostanie Wam w głowach!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-234-143-26.compute-1.amazonaws.com (3.234.143.26). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.