Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Quebonafide "ROMANTYIC PSYCHO" - rozpiska trasy

Quebonafide "ROMANTYIC PSYCHO" - rozpiska trasy

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Quebonafide "ROMANTYIC PSYCHO" - rozpiska trasy, Quebonafide, rap Hip-Hop
W nietypowy sposób Quebonafide podaje nam rozpiskę trasy promującej jego nadchodzący album "ROMANTIC PSYCHO". Otóż na stronie Going możemy wejść w link, przekierowujący nas na utrzymany w klimacie oprogramowania Windows 98 pulpit, na którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące trasy koncertowej najnowszego krążka. Poza tym możemy zagrać np. w Sapera lub pobawić się w oldschool'owym Paincie.

"Cześć, tutaj Kuba. Zapraszam Was na moją trasę Romantic Psycho Experience. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.Przedsprzedaż Empik Premium startuje 27 lutego 2020 o godzinie 12:00. Regularna sprzedaż biletów startuje 28 lutego 2020 o godzinie 12:00. Czytaj więcej w Jak kupić bilet w przedsprzedaży.txt lub na www.empik.com/premium" - pisze w jednej z notatek znajdującej się w folderze "Dokumenty", zatytułowanej "Czytaj to.txt.".

Trasa rozpoczyna się 1 kwietnia koncertem w Łodzi i kończy 26 kwietnia w Gdańsku.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-205-93-2.compute-1.amazonaws.com (34.205.93.2). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.