Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Enigmatyczna nadzieja r&b z Montrealu - Chiiild - prezentuje swoją debiutancką EP-kę "Synthetic Soul".

"Soulowe wokale przypominające D'Angelo, swagger Hendrixa i psychodeliczne beaty jak u Tame Impali" - piszą o artyście media. Do tej pory artysta pracował za kulisami - m.in. z takimi wykonawcami jak Usher, Lady Gaga, Diplo czy Skrilexx. Czas poznać jego fascynującą, zmysłową twórczość solową. Do tej pory utwory Chiiild zgromadziły ponad 6 mln streamów na całym świecie.

Na "Synthetic Soul" trafiły m.in. świetnie przyjęte single "Back to Life", "Count Me Out", "Darling" czy "Hands off Me". Wydawnictwo uzupełniają trzy premierowe numery "Pirouette", "Sunday Morning" oraz "Easy On Yourself". Jak mówi sam artysta: - Na "Synthetic Soul" jest coś nowego i coś starego. Chciałem, by wszystkie utwory przywołały uczucie nostalgii. Moim celem nie jest odtwarzanie przeszłości, ale powrót do uczuć, które wiążą się z dawnymi czasami.

Wokalista, który ma etiopskie korzenie, w przeszłości pisał utwory m.in. dla Skrilexxa i Diplo, jak również produkował kawałki Lady Gag i Ushera. W swojej twórczości solowej Chiiild prezentuje autorskie połączenie popu, R&B, soulu i jazzu.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.