Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
PRO8L3M prezentuje kolejny singiel oraz pełną tracklistę nadchodzącego albumu "Art Brut 2". "W domach z betonu" to najbardziej osobisty utwór w dotychczasowej twórczości zespołu. Singiel jest już dostępny na YouTube oraz Spotify.

"W domach z betonu" to najbardziej osobisty numer w dotychczasowej twórczości zespołu. To retrospekcja opowiedziana z perspektywy małego chłopca, który łączy fakty i rozumie otaczający go świat na własny, dziecięcy sposób. Sentymentalna podróż to opowieść o tym, jak taka historia przekłada się na dorosłość. Gorzki przekaz pokrywa się z wydźwiękiem przeboju lat 80. Martyny Jakubowicz, na którym oparto numer. "W domach z betonu" nawiązuje nie tylko do osiedli z płyty budowanych masowo w tamtych czasach, ale jest także satyrą na ludzi twardych jak beton i pozbawionych emocjonalności. PRO8L3M natomiast zinterpretował to na swój własny sposób.  

"W domach z betonu" jest już dostępny na YouTube razem z archiwalną niespodzianką oraz Spotify i innych serwisach streamingowych. Premiera "Art Brut 2" już w piątek, 6 marca. 

PRO8L3M "Art Brut 2" Tracklista:
1. Koło fortuny
2. W domach z betonu
3. Matchboxy
4. Na rympał
5. Piekło jest w nas feat. Majka Jeżowska
6. Przebój nocy feat. Wanda i Banda
7. Noc
8. Street Fighter
9. Zadzwoń do mnie
10. BMK
11. Mistrz ping-ponga
12. Szansa na sukces
13. Dym
14. Bagaże
15. Skrable
16. Outro


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-230-119-106.compute-1.amazonaws.com (3.230.119.106). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.