Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
"Pycha" Kleszcza i Opała. Kolejna zapowiedź "7G" już w sieci

Tydzień przed premierą EP-ki "7G" Kleszcz i Opał zaprezentowali "Pychę". Tym razem singiel promujący nadchodzący krążek artystów trafił na kanał PopkillerTV. Pre-order wydawnictwa trwa do niedzieli (8.03) w MaxFloSklepie i na Vulgarus.
"Pycha" to 3., po "Nieumiarkowaniu" i "Zazdrości", zwiastun "7G", czyli wspólnej EP-ki Kleszcza i Opała. Wydawnictwo ukaże się we współpracy wytwórni MaxFloRec i Brain Dead Familia. Poszczególne single zapowiadające krążek ukazują się co poniedziałek na różnych kanałach. Dzisiejsza nowość jest już dostępna na kanale PopkillerTV. Wideoklip do "Pychy" zrealizowała grupa 34udgs LAB, a bit do numeru wyprodukował Culten.

Krążek "7G" Kleszcza i Opała ukaże się 9.03. Do tego czasu trwa przedsprzedaż wydawnictwa oraz atrakcyjnych zestawów z tematyczną bluzą i/lub T-shirtem. Oferta dostępna jest wyłącznie w MaxFloSklepie i na Vulgarus. Dochód ze sprzedaży fizycznych egzemplarzy "7G" przeznaczony zostanie na cel charytatywny.

"Pycha" w streamingu. Kolejny singiel promujący EP-kę pojawi się9.03 na kanale HORREcTV.
Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:32:31, 11-03-20
Tyle promocji materiałów Kleszcza i nadal mały fan base, a szkoda bo widać, że wkłada w to dużo pracy. Moim zdaniem jedynie brakuje szlifu w technice. Pojedyncze rymy nie robią wrażenia.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-216-28-250.compute-1.amazonaws.com (3.216.28.250). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.