Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Mezo zapowiada nowy album

Mezo zapowiada nowy album

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Mezo zapowiada nowy album, Mezo (Lajner), rap Hip-Hop
DUCHOWO I ODWAŻNIE. Jacek MEZO Mejer zapowiada nowy album teledyskiem do CREDO.

Mezo: Długo zastanawiałem się czy doświadczenie mojego duchowego rozwoju ostatniego roku zachować dla siebie. Ostatecznie doszedłem do wniosku, że po to jestem artystą, żeby dzielić się swoimi przeżyciami, czasem także tymi bardzo osobistymi. Dzielę się zatem słowem, muzyką i obrazem do utworu CREDO. Być może odnajdziecie w tekście także cząstkę siebie. To pierwszy teledysk z mojej nadchodzącej płyty pod tym samym tytułem z refrenowym wsparciem zespołu Gospel Joy.

Mezo - autor takich hitów jak SACRUM czy WAŻNE, po ostatniej sportowo-biegowej płycie pt. ŻYCIÓWKA prezentuje bardziej uduchowioną odsłonę swojej twórczości. Album CREDO ukaże się wiosną 2020. Będzie to dziewiąta oficjalna płyta poznaniaka, który debiutował w 2003 roku krążkiem Mezokracja.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-236-68.compute-1.amazonaws.com (34.200.236.68). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.