Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Intruz dołącza do Step Records! Sprawdźcie pierwszy klip rapera pod banderą opolskiej wytwórni!

Intruz oraz wytwórnia Step Records zapraszają na drugi w kolejności, a pierwszy pod banderą opolskiej wytwórni, singiel promujący nadchodzący album niezwykle charyzmatycznego rapera młodego pokolenia. Sprawdźcie klip do numeru "Jim Carrey" i dajcie znać co sądzicie na temat twórczości Intruza!

Teledysk ma swoją premierę na nowo powstałym kanale Youtube wytwórni Step Records - Prima Sort. 

Aktualnie Intruz pracuje nad swoim legalnym debiutem - "Lokalny chłopaczek". Niebawem możemy spodziewać się kolejnych materiałów promujących nadchodzące wydawnictwo rapera.
Klip "Jim Carrey" zrealizowała ekipa Matyjak Studio. Za produkcję utworu odpowiada Phono CoZaBit.
Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:41:32, 11-03-20
Bez hejtu, tylko mi jedno wytłumaczcie... Jak on się dostał do stepu? Penxa rozumiem, technika, pancze i flow, a tutaj przeciętne flow, brak panczy, dwuznaczności i rymów przede wszystkim. Bardzo to wszystko zwyczajne, przekazał co miał przekazać na bicie i fajnie, ale nie zachęcił mnie jakoś do sprawdzenia większej ilości kawałków. Mimo wszystko trzeba przyznać, że robi swoje i jest konsekwentny. Pozdrawiam.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-236-68.compute-1.amazonaws.com (34.200.236.68). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.