Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

"Warsaw Local Boy" - nowy teledysk Otsochodzi

"Warsaw Local Boy" - nowy teledysk Otsochodzi

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
"Warsaw Local Boy" - nowy teledysk Otsochodzi, Otsochodzi, rap Hip-Hop
Do premiery najnowszej płyty Otsochodzi coraz bliżej. Z tej okazji artysta odkrywa kolejny utwór, którym zdradza zawartość albumu "2011".

Takiego Otsochodzi jeszcze nie było, a to przecież artysta który przyzwyczaił nas do wolt stylistycznych. Spunkowany numer od Sem0ra kipi energią i aż chce się posłuchać więcej takiej właśnie produkcji w wykonaniu Młodego Jana. Prosty uliczny klip koresponduje z tym co słyszymy w słuchawkach. Będzie się o tym mówiło. 

Jednocześnie przypominamy, że na asfaltshop.pl trwa przedsprzedaż Limitowanej Edycji Specjalnej albumu "2011". Wytłoczymy tylko 2500 egzemplarzy!

"Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów kiedy wszystko było "po raz pierwszy", czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To  właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji - to jest po prostu moje. Bierzcie to!" - Otsochodzi o płycie "2011" OTSOCHODZI

Otsochodzi to jeden z najciekawszych polskich raperów młodego pokolenia, ceniony zarówno przez fachowców, jak i publiczność. Tego drugiego dowodzą wielomilionowe liczby odsłuchów jego kawałków na YouTube oraz status platynowej płyty, którym może się poszczycić jego drugi oficjalny album "Nowy kolor". Znaki szczególne: ciekawa barwa głosu, nieszablonowe flow i skłonność do eksperymentów.

Raper zadebiutował w 2015 roku podziemnym albumem "7", który niemal natychmiast otworzył mu drogę do kariery. Niedługo później artysta znany także jako Młody Jan podpisał kontrakt z Asfalt Records. To z nami wydał swój oficjalny debiut "Slam" (2016) i kolejne albumy: "Nowy kolor" (2017) oraz "Miłość" (2019), po drodze ustanawiając nowe standardy w polskim newschoolowym hip-hopie. Jak dotąd Otsochodzi współpracował m.in z Pezetem, Mesem, Włodim, Taco Hemingwayem, Flirtini, schafterem, Janem-rapowanie czy Rosalie. Występował m.in. na takich imprezach jak Open'er Festival i Hip-Hop Kemp. Wiosną ukaże się najnowszy album rapera zatytułowany "2011".
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.