Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Kukon w najnowszym singlu Kaziora

Kukon w najnowszym singlu Kaziora

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Kukon w najnowszym singlu Kaziora, rap Hip-Hop
Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o zapowiedzi kawałka od Kaziora, a już teraz mamy kolejne dobre wiadomości. Dzisiaj ujrzała światło całość, czyli utwór "Damage" oraz specjalnie nagrany teledysk.
Na nowym kanale Kaziora pojawiła się niedawno zapowiedź utworu, a teraz czas, by usłyszeć go w całości w towarzystwie wideo! Kawałek nagrany wspólnie z Kukonem niesie za sobą wypracowany przekaz, który dla muzyków jest niezwykle ważny.
Klip do kawałka "Damage" pojawił się na nowym kanale Kaziora na YouTube - Kazior Hermes. To jednak nie kończy jego współpracy z Majorem SPZ, z którym cały czas pozostaje w dobrych kontaktach.
Wcześniej mogliście usłyszeć Kaziora w "Nie mam", "GTA" i "Maharadża", jednak tym razem raper przygotował coś całkowicie nowego. Po opublikowanej niedawno zapowiedzi można dostrzec, że będzie to opowieść, która niesie za sobą wiele zniszczeń.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.