Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Wystarczył jedynie udostępniony na instagramie fragment, by pytania o premierę nowego singla pojawiały się praktycznie codziennie.

"Kreski", bo o tym utworze mowa, niespodziewanie i bez zapowiedzi pojawiły się właśnie w sieci. Jest to jeden z najważniejszych dla Smolastego utworów z nowej płyty. W teledysku wystąpiła, znana z programu "TOP MODEL", Magdalena Karwacka - efekt Jej współpracy z artystą zobaczyć można na oficjalnym kanale Smolastego na youtube:

"Kreski" to już szósty utwór zwiastujący drugi pełnoprawny album Smolastego "Pełnia", który ukaże się 24 kwietnia. Dotychczasowe klipy promujące to wydawnictwo zostały obejrzane już prawie 40
milionów razy.

Na nowym krążku obok Smolastego gościnnie usłyszymy m.in. Tymka, Mr. Polskę, Ewę Farną, Białasa i innych, jeszcze nie ujawnionych gości.O nowym materiale artysta mówi w następujący sposób:

Album "Pełnia" to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.
Dziewczyna Murzyna
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:08:51, 23-03-20
Wygląda jak Gracjan Roztocki

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.