Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Wyznaczona na 4 czerwca 2020 roku premiera płyty Tede & Sir Mich "DISCO NOIR" zbliża się wielkimi krokami.

Podczas wirtualnego koncertu "KOVID-19", który odbył się w ramach akcji #zostańwdomu artyści postanowili ujawnić cyfrową wersję okładki zdradzającą zarys stylistyczny wydania fizycznego, który w rozbudowanej wersji trafi w ręce preorderowiczów. Zdjęcie okładkowe zostało wykonane podczas pobytu artysty w Medewi na wyspie Bali (Indonezja). Za identyfikację graficzną najnowszego tytułu Tede & Sir Mich odpowiadają: Jan Kriwol (zdjęcia), Bartosz Deja (artwork), Michał Rejent (produkcja wizualna) dla PLNY Textylia.

Tede o płycie "DISCO NOIR":

"Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym - ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się - moje życie to melanż. Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka - DISCO NOIR."

*Zamów preorder
anonim
Autor:    Link do posta
19:32:00, 24-03-20
https://youtu.be/qvBOpxjardw teledysk Jestem Graczem od Jotgie  Jestem Graczem

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-94-109.compute-1.amazonaws.com (3.237.94.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.