Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

zibex zapowiada album

zibex zapowiada album

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
zibex zapowiada album, rap Hip-Hop
Projekt StartRap nie zwalnia tempa! Kolejny młody raper stawia swoje pierwsze kroki na scenie i idzie po więcej! Zibex prezentuje nowy utwór, który nosi tytuł "kawa i tramal". Czego możecie się spodziewać?

Najnowszy kawałek zapowiada nadchodzący album rapera oraz wprowadza słuchaczy w klimat, który będzie kontynuować. Tematyka narkotyków oraz innych substancji odurzających nie jest obca raperowi. Jak również "brudne" życie to coś, co zna zibex.

Głównie tę tematykę w swoich tekstach poruszać będzie raper, a tym samym postara się o stworzenie specyficznego nastroju. Dodatkowo singiel wprowadza wielką niewiadomą na temat tego, co aktualnie dzieje się w życiu zibexa. Młody artysta cały czas jest nieaktywny w social mediach, a mimo wszystko jego fani nie mogą narzekać na brak kontaktu.

Raper stara się, by jego utwory były regularnie udostępniane, a zbudowany kontakt z fanami nie zanikł. Jednak, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o życiu zibexa oraz o tym, co się dzieje u niego, to koniecznie przesłuchajcie "kawę i tramal"!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-208-202-194.compute-1.amazonaws.com (18.208.202.194). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.