Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
, rap Hip-Hop
Taco Hemingway, PRO8L3M i Sokół zagrają w Szczecinie 26 czerwca.Koncerty z Netto Areny przeniesione na Block Party x Łomża.

Z uwagi na zagrożenie korona wirusem oraz zakaz organizacji imprez masowych agencja Revolume zmuszona była do przełożenia większości swoich koncertów. Podobny los spotkał zaplanowane na najbliższą sobotę (28 marca) występy Taco Hemingwaya i Sokoła. Jednak artyści nie zapominają o szczecińskiej publice i dołączają do Block Party x Łomża. Taco Hemingway, PRO8L3M, Sokół, Bitamina, schafter oraz DZIARMA zagrają na jednej scenie już 26 czerwca.

Fani muzyki z województwa zachodniopomorskiego mogą odetchnąć z ulgą. Występ czołówki polskiego rapu, który miał się odbyć w szczecińskiej Netto Arenie 28 marca, dojdzie do skutku jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Na utrzymanie pierwotnego wyprzedanego terminu nie było szans z uwagi na epidemię korona wirusa i przedłużający się zakaz organizacji imprez masowych. Na szczęście organizatorom udało się znaleźć alternatywne rozwiązanie. Taco Hemingway, PRO8L3M i Sokół zagrają swoje koncerty podczas trasy festiwalowej Block Party x Łomża, która zawita na szczeciński Plac Gryfitów w piątek 26 czerwca. Oprócz nich w szczecińskim porcie wystąpią także Bitamina, schafter oraz DZIARMA.

Wszystkie zakupione uprzednio do Netto Areny bilety zachowują ważność na nową czerwcową datę.W razie niemożności uczestnictwa w koncertach Block Party x Łomża każdy z widzów może wystąpićo zwrot wejściówek pisząc na adres: support@goingapp.pl.

To nie koniec dobrych wiadomości. Występy w ramach Block Party x Łomża odbędą się na głównym placu Łasztowni, a więc w lokalizacji doskonale znanej m.in. bywalcom szczecińskich juwenaliów.Szansę na uczestnictwo w koncertach mają więc również ci, którzy z uwagi na ograniczoną pojemność Netto Areny nie zdążyli z kupnem biletów przed sold outem. Sprzedaż wejściówek na Block Party x Łomża trwa na platformie

Block Party x Łomża to ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który odwiedzi w czerwcu aż 9 największych miast w całym kraju. Spektakularne plenerowe koncerty - połączone z bogatą oprawą wizualną - to doskonała okazja, aby podziwiać występy rodzimej czołówki urban music. 
Organizatorzy Block Party x Łomża podali pełen harmonogram zaplanowanych wydarzeń:

05.06 Rzeszów - Skwer Millenium Hall

06.06 Katowice - Parking Fabryka Porcelany

10.06 Gdańsk - PLENER 33 Stocznia Gdańsk

12.06 Kraków - Parking VIP Wisła Kraków

13.06 Warszawa - Progresja Scena Letnia

19.06 Poznań - Polana Harcerza

20.06 Łódź - Ogrody Geyera

26.06 Szczecin - Łasztownia

27.06 Wrocław - Pergola

Więcej informacji na na oficjalnej stronie www oraz na kanałach socialowych Block Party x Łomża
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-208-202-194.compute-1.amazonaws.com (18.208.202.194). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.