Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Miły ATZ dołączył do grona artystów reprezentowanych przez agencję Revolume

MC, autor tekstów, czasami również DJ i producent. Urodzony w 1995 roku w Gnieźnie. Do niedawna związany z Mordor Muzik, aktualnie członek gdyńskiej ekipy Undadasea i labelu Def Jam Recordings Poland.

Styl Miłego ATZ to wypadkowa naleciałości z UK, takich jak: grime, uk garage czy drum n bass, ale również zajawki na klasyczny nowojorski rap i brzmienia lo-fi. Razem z Mordor Muzik i Undą wielokrotnie sprawdzał się na scenie podczas największych imprez, takich jak Open'er, Up To Date,Upper Festival czy Hip Hop Kemp oraz bardzo wielu imprez klubowych w formule soundsystemowej. Ma na koncie występy obok kluczowych postaci basowej sceny UK: Killa P, Commodo, Chimpo, Skelecta czy Flava D oraz współpracę z wieloma czołowymi artystami polskiej sceny rapowej.Uczestnik siódmej edycji Popkiller Młode Wilki wydał w 2019 roku mixtape "Dyktafon" oraz EP-kę "Deadline". Aktualnie pracuje nad swoim pierwszym legalnym LP. Premiera albumu "Czarny Swing"zapowiedziana jest na 29.05.2020. Płyta ukaże się nakładem Def Jam Recordings.

Pełne bio

Za managment i booking artysty odpowiada Kamil Wysocki: kamilwysocki@revolume.pl.

Przed tygodniem ukazał się drugi singiel zapowiadający debiutancką płytę Miłego ATZ. W tytułowym utworze "Czarny swing", wyprodukowanym przez Atutowego, udzielił się gościnnie DJ Falcon1. Za teledysk odpowiada @nikaraguaguacamole

Cyfra

Preorder debiutanckiego albumu dostępny jest na stronie
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-45-196.compute-1.amazonaws.com (3.235.45.196). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.