Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Quebonafide ujawnia tajemnice nowego wizerunku

Quebonafide ujawnia tajemnice nowego wizerunku

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Quebonafide ujawnia tajemnice nowego wizerunku, Quebonafide, rap Hip-Hop

Ukryty sens akcji Quebonafide. Milion na dobroczynność

Już wiadomo czemu służyło enigmatyczne nagranie "CTK Creeps", w którym raper oprowadza widzów po swoim domu. Quebo zaszyfrował w nim pewną wiadomość, ale dopiero dziś wszystko stało się jasne: milion złotych otrzymany od Allegro artysta przekaże na cele charytatywne.

Quebonafide zdradził, że jego marzeniem było nagranie programu, w którym prawdziwe gwiazdy pokazują swoje domy. Przechadzając się po lekko upiornych korytarzach artysta pokazał pokoje i wspominał produkty zakupione na aukcjach, opatrując je kultowymi komentarzami - "polecam tego Allegrowicza", "kupiłem to na Allegro". Do końca marca link pod filmem "CTK Creeps" odsyłał widzów do specjalnej strony "Allegro 2000", która nawiązywała graficznie do wyglądu serwisu zakupowego sprzed dwudziestu lat i gdzie dostępny był limitowany drop błękitnych koszulek polo, takich jak te, w których raper występował w mediach w ostatnich tygodniach. W serwisie pojawiło się też wiele ofert specjalnych nawiązujących do "Allegro 2000": maszyna do waty cukrowej, monster truck czy czytnik e-booków. Drop 500 limitowanych koszulek wyprzedał się w 20 minut.

Quebo zdradza tajemnicę

Jedynie bardzo uważni widzowie zdołali odczytać komunikat ukryty na ekranie monitora w pracowni komputerowej rapera. To właśnie tam widniała informacja: ZA UDZIAŁ W TYM FILMIE DOSTANĘ OD ALLEGRO MILION ZŁOTYCH. CAŁOŚĆ PIENIĘDZY PÓJDZIE NA CELE CHARYTATYWNE.

Dzisiaj Quebonafide wraca do znanego swoim fanom, ekstrawaganckiego wizerunku, premierowo publikuje nowy teledysk (reż. Daniel Jaroszek / Papaya Films) i potwierdza informację o współpracy z Allegro. Na co dokładnie przeznaczy milion złotych za udział w "CTK Creeps"?

Całą tę kwotę postanowiłem przeznaczyć na cele charytatywne: zakup instrumentów muzycznych dla dzieci i młodzieży z Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie, wsparcie dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie na zakup nowych boksów, zakup aparatu do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków na potrzeby Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz remont i wyposażenie siedziby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie, zajmującego się opieką nad dziećmi pochodzącymi z rodzin dotkniętych ubóstwem, niewydolnością wychowawczą rodziców oraz problemami alkoholowymi. Pozostałe środki wesprą ogólnopolskie działania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę - mówi raper.

Wraz ze zmianą wizerunku artysty strona na.allegro.pl/drop powróciła teraz do wersji, która głównie odpowiada na potrzeby pokolenia Generacji Z. Znajdziemy tu wybrane oferty i produkty, które interesują młode pokolenie z kategorii: moda, elektronika, muzyka czy uroda.

 

Źródło informacji: Pracownia Szumu

anonim
Autor:    Link do posta
17:24:43, 01-04-20
https://youtu.be/qvBOpxjardw teledysk z Wawy .

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-94-109.compute-1.amazonaws.com (3.237.94.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.