Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Nowy utwór od Kaziora już dostępny! „Zebra” nagrana wspólnie z Księciem Kapota, to idealny kawałek na imprezy i domówki, który rozrusza każdego. Nie wierzycie? No to sprawdźcie sami!

Kazior dał się poznać jako twórca takich utworów jak: „Damage”, „Belweder”, „Kalash” czy „Maharadża”. Teraz jednak przyszedł czas na imprezowe rytmy i bity z solkówkami na gitarze! Właśnie dzisiaj miała miejsce premiera najnowszego kawałka Kaziora, którą nagrał we współpracy z Księciem Kapota.

Po usłyszeniu „Zebry” pierwsze co Wam przyjdzie do głowy, to domówka, na którą zapraszają Was Kazior, Książę Kapota, ale także Łukasz Pękacki i sir mich. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za warstwę muzyczną, natomiast mix i mastering to rola sir micha. Dajcie się ponieść pracy, jaką wykonali i sprawdź, czym jest tytułowa zebra!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-45-196.compute-1.amazonaws.com (3.235.45.196). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.