Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin
dowiedz sie wiecej o!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
W serwisie TIDAL dostępny jest specjalny koncert rapera nagrany w studio Def Jam Records. Możemy na nim usłyszeć jego największe hity artysty, również z czasów, gdy był częścią Molesta Ewenement.

Włodi to niepodważalna ikona polskiego rapu. Obecny od początku lat 90-tych niezmiennie jest filarem oraz trzonem sceny hip - hopowej. Wraz z Vieniem, w 1995 roku założył legendarny skład Molesta Ewenement, który odpowiedzialny jest za nagranie kultowej już płyty "Skandal". Jest także współtwórcą projektu Parias, w skład którego należał Eldo oraz Pelson.

Jeżeli chcecie zobaczyć mój koncert ze studio Def Jam, wpadnijcie na platformę TIDAL, tylko tam możecie to zobaczyć. Zagram przekrój swoich utworów od Skandal po singiel Połamane Skrzydła - zaprasza Włodi.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-169-107-85.compute-1.amazonaws.com (35.169.107.85). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.