Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Kuba Knap, rap Hip-Hop
Kuba Knap zaskoczył wczoraj swoich słuchaczy, wysyłając preorder dwupłytowego albumu "Kuchnia Polska/Fundament" dwa tygodnie przed planowaną premierą. Jednocześnie okazało się, że za produkcję, owianego dotychczas tajemnicą drugiego krążka, odpowiedzialny jest DJ 600V.

Tradycyjnie Kuba dodaje kilka słów od siebie na temat wydawnictwa: "Dostajecie najbardziej szczery materiał jaki napisałem i nagrałem w życiu. Bałem się tej premiery, bo słuchając "Kuchni Polskiej"czuję się nagi. Dla mnie to jest nowy początek, nowa definicja. Czuję się spełnionym człowiekiem, ale ciągle chcę się konfrontować ze światem, coś we mnie krzyczy i śpiewa i nie zamierzam tego blokować.

"Fundament" to płyta, która mnie odblokowała. Słuchałem wtedy starych albumów i zatęskniłem za klimatem pierwszych nagrywek, za surowością, radością, za ograniczeniami. Volt się zgodził na taką opcję - zwrotki nagrywałem na raz, po pięć numerów na sesji, na szybko, bez poprawek. Teksty pisałem tak samo - po prostu leciało, bez wydumanych rozwiązań i bajerów."

Album "Kuchnia Polska/Fundament" dostępny jest w formie fizycznej na wck47.com oraz na wszystkich serwisach streamingowych.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.