Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
17. kwietnia to wybuchowy dzień! Już o 15:00 na kanale Mr. Polski pojawi się najnowszy klip, w którym będzie można usłyszeć Malika Montanę, a także Bizzey!

Miliony wyświetleń każdego z tych artystów mówią same za siebie, to co dostaniecie od nich to istna mieszanka wybuchowa! Ale to nie wszystko, o tej samej godzinie na stronie MrPolska.pl rusza preorder jego pierwszej polskiej płyty "Bajki na dobranoc"!

"Banknoty" to polsko-holenderska kolaboracja, w której usłyszycie, oprócz mnie, także Malika Montanę czy Bizzeya, który jest bardzo popularnym holenderskim artystą, a prywatnie znam się z nim od dawna. Z Malikiem natomiast mamy mnóstwo dobrych numerów i wspólnie tworzymy wybuchowy mix!

Na moją nową płytę "Bajki na dobranoc" starałem się zaprosić również artystów z Holandii,bo tam mieszkam praktycznie od zawsze, tam też moja kariera zaczęła się najpierw rozwijać.Po prostu chciałem zrobić kombinację, której nie słyszał jeszcze nikt!

Żałuję i bardzo mi szkoda, że aktualnie kluby są pozamykane, bo to bardzo dobry hit do klubów. Mam jednak nadzieję, że jak już to wszystko minie, "Banknoty" staną się klubowym hitem.
Zarówno kawałek, jak i cała płyta to mieszanka wybuchowa, która sprawi dużo uśmiechu naszym słuchaczom w tym trudnym czasie! - Mr. Polska o najnowszym singlu.

"Bajki na dobranoc" każdemu mogą kojarzyć się z czymś innym. Jak jest więc w przypadku Mr. Polski?

Tytułowe bajki to opowieść o człowieku, który przeszedł wiele w życiu, by osiągnąć sukces.
"Jednym z moich największych marzeń było występować i dzielić się muzyką w kraju, w którym mam korzenie" - zdradził Mr. Polska. Była to długa droga, ale dzięki niepoddawaniu się i stałemu dążeniu do celu, udało się zrealizować to marzenie.

"Bajki na dobranoc" są pełne szalonych historii i możecie ich słuchać przed pójściem spać.Nie oczekujcie jednak za każdym razem szczęśliwego zakończenia! Te bajki są prawdziwe!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.