Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Wczoraj w sieci pojawiła się "Oficjalna Lista Sprzedaży" (pot. OLiS) wykazująca raport sprzedaży tytułów muzycznych w okresie 10.04.2020 - 16.04.2020, gdzie wersja specjalna płyty Tede / Matheo pt. "Esende Mylffon: Hałas" zadebiutowała na 2 miejscu!

"Esende Mylffon: Hałas" nigdy dotąd nie ukazał się w formie fizycznej. Album w nowej wersji zawiera 8 dodatkowych utworów, hosting legendarnego DJ'a Buhh'a oraz odświeżoną poligrafię. Reedycja płyty "Esende Mylffon" została przygotowana z dużą dbałością o detale, w unikatowej wersji "HAŁAS" - oryginalnie dostępnej wyłącznie w formie plików mp3, które w 2006 roku można było kupić jedynie za pośrednictwem wiadomości SMS. Wersja "HAŁAS" na nośniku fizycznym jest nadal dostępna na tede.shop oraz asfaltshop.pl! 

Tede "Essende Mylffon: Hałas" 2CD tracklista: 

CD 1

1. Wstępizzle
2. Blask
3. Hity na czasie
4. Glokk
5. Randka
6. Airmax Classic
7. Armia Wielkie Joł feat. Kołcz, Kiełbasa, Psychostach, Matheo
8. Zamknij pysk!
9. Chory Pastor
10. Szieeea
11. Łap tego loopa feat. Wall-E

CD 2

1. 21 palec
2. Klawizzle
3. Zdzi-ro
4. Nic za darmo
5. O tak o!
6. Jakby jutra miało nie być
7. Esende Mylffon feat. Matheo
8. Pała to pała (RMX)
9. Wielki Buhh feat. DJ Buhh
10. Blask (Screwed & Chopped RMX)
11. To jeszcze nie koniec

"Esende Mylffon" to czwarty solowy album Tede - jednego z najbardziej znanych polskich hip-hopowców. Na reedycji płyty znajdziemy dwadzieścia dwa utwory będące owocem współpracy Tede oraz Matheo - cenionego w branży producenta wyłonionego wówczas w konkursie zorganizowanym przez wytwórnię Wielkie Joł. 

Muzyka Matheo to kwintesencja hip-hopu inspirowana amerykańską szkołą beatmakingu. Wykształcenie muzyczne i zamiłowanie do czarnych brzmień zaowocowały tutaj niesamowitymi dźwiękami, które zdecydowanie wybijają się ponad przeciętną. Oprócz Tede wokalnie usłyszymy: Wall-E, Kołcza, Kiełbasę, Psycho Stacha oraz co ciekawe - Matheo.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.