Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
W piątek 24 kwietnia w formie fizycznej i cyfrowej ukazał się "Blask" - trzeci solowy album Holaka.

Nie mogąc zorganizować tradycyjnej domówki odsłuchowej, Mateusz w ramach celebracji premiery postawił pizzę grupie fanów, z którymi następnie spotkał się na Zoomie. Dzień później razem z zaprzyjaźnionymi muzykami wystąpił 'live' na kanale Imponderabilia w talk-show Karola Paciorka"Paciorek i Spać!".

Na tym nie koniec niespodzianek, gdyż pozostając przy konwencji talk-show dziś ukazał się klip do singla "W mojej roli" nagranego z Silesem. W rolę gospodarza programu telewizyjnego wcielił się sam Hubert Urbański, a obaj raperzy zamiast blasku zaoferowali trochę zmierzchu przeobrażając się w wampiry.

"Blask" to 32-stronicowy zin zaprojektowany przez Holaka, dostępny wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej. Jego nierozłączną częścią jest CD z 13 premierowymi piosenkami w których usłyszymy gościnnie Tymka, Otsochodzi, Paulinę Przybysz, Kasię Golomską, Silesa, Zibexa oraz Marcina Pyszorę. Tym samym jest to najbardziej kolektywne wydawnictwo artysty, rzutem na taśmę uzupełnione aż o 11 skitów nagranych korespondencyjnie z przyjaciółmi.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.