Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Rizi Beizeti na kwarantannie! - Nowy teledysk

Rizi Beizeti na kwarantannie! - Nowy teledysk

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Rizi Beizeti na kwarantannie! - Nowy teledysk, rap Hip-Hop
Czy to już poniedziałek, środa czy lipiec? Ciężko ostatnio rozróżnić dni, wszyscy z nadzieją czekamy na chwilę, kiedy bez żadnych ograniczeń będzie można wyjść w plener, podobnie zresztą jak RIZI, jeden z najciekawszych obecnie raperów młodego pokolenia, reprezentant SONY Music Polska, który właśnie wypuścił klip do utworu "lockdown", będący efektem twórczej izolacji, do obejrzenia na kanale HHNS.

Kwarantanna przybiera różne formy, to niewątpliwie trudny czas dla nas wszystkich, jedni z nudów zaczynają skręcać milion backwoodsów jak Offset, inny wymyślają challenge przez podbijanie papieru toaletowego, pompek do #KushUpChallenge, w którym udział wzięli już Snoop Dogg, Wiz Khalifa, Juicy J i wielu innych. 

Dla wielu jednak kwarantanna okazuje się być odkrywcza i twórcza, co udowadniają nam między innymi Travis Scott, Roody Rich czy Tyler the Creator, którzy pracują nad nowymi kawałkami. W kraju też dzieje się sporo, pomimo tego, że Łona "Obawia się, czy nie zaleje nas fala opowieści z kwarantanny", powstaje album charytatywny i inne ciekawe projekty i kawałki, do których bez wątpienia należy zaliczyć "lockdown" Riziego. 

Jedno jest pewne, wszystko jest tymczasowe i "za niedługo się spotkamy", jak rapuje Rizi, jakby na potwierdzenie hasła "This Quarantine is temporary, Wu-Tang is forever".
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-169-107-85.compute-1.amazonaws.com (35.169.107.85). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.