Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin
dowiedz sie wiecej o!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Sześć lat po pierwszej legendarnej akcji gorących szesnastek, która ogarnęła całą Polskę szef SBM Label zainaugurował kolejną edycję. Celem drugiej edycji legendarnej akcji jest wsparcie lekarzy oraz szpitali w walce z koronawirusem.

Na pierwszy ogień Solar nominował bardzo mocny skład. Nie mogło zabraknąć wieloletniego przyjaciela Solara, współzałożyciela SBM - Białasa. Kolejnym nominowanym został Taco Hemingway. Do zasłużonych dla sceny potentatów, do peletonu dołączyły dwie najbardziej elektryzujące ksywki ostatnich lat, wypełniający największe hale Bedoes, oraz debiutujący platynową płytą Mata. Tym razem poza czterema nominacjami, padło również specjalne zaproszenie, jako ostatni wymieniony został... Mike Posner, amerykański artysta, nominowany do nagrody Grammy, szerszej publiczności znany choćby z mega-hitu "I Took A Pil In Ibiza"

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z  hot16challenge2 ruszyła zbiórka - "Beef z koronawirusem #hot16challenge" dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: siepomaga.pl(...)lenge

#Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.
CHiT
Autor: CHiT   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:53:50, 16-05-20
stresujecie chorych psychicznie raperów

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-45-196.compute-1.amazonaws.com (3.235.45.196). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.