Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Szymi Szyms "Oxymoron" - teledysk

Szymi Szyms "Oxymoron" - teledysk

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta VIP Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Szymi Szyms "Oxymoron" - teledysk, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od Szymiego Szymsa który tym razem zaprezentował obraz do numeru pt. ''Oxymoron''. Za bit w tym kawałku odpowiada FVCKOFF. Za miks i master tego numeru odpowiedzialny jest Sebastian "Seek" Krzemiński. Realizacją tego video zajęła się ekipa filmowa Brevko. Jest to pierwszy singiel artysty z albumu pt. ''TOKIO HOTEL''.

''TOKIO HOTEL" to debiutancki album Szymiego Szymsa, który zostanie wydany nakładem QueQuality na przełomie czerwca i lipca bieżacego roku. Tytuł to duża alegoria obrazująca meandry umysłu artysty. Każdy z numerów tworzących krążek to symboliczny pokój, w którym raper w mocno ekshibicjonistyczny sposób opowiada o ostatnich miesiącach swojego życia. Głośno mówi o swoich marzeniach, upadkach i relacjach.
anonim
Autor: PanPawel   Link do posta
16:42:19, 03-05-20
Nawet niezłe

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.