Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Ten dzień w końcu nadszedł! Premiery płyt zawsze budzą wiele pozytywnych emocji, ale dziś jest to szczególnie ważne wydarzenie, gdyż młody artysta debiutuje ze swoim krążkiem i oficjalnie stawia pierwsze poważne kroki w przemyśle muzycznym. Płyta obiego właśnie trafiła do sprzedaży!

Obi to młody raper, który jednak już wiele razy pokazał, na co go stać! "Krew", "Lustra" czy tytułowy "Detox" ugruntowały pozycję artysty oraz pozwoliły mu w pełni pokazać swoje umiejętności! Jak jednak powstawał album "Detox"?

"Pomysł na tę płytę rodził bardzo powoli i przez długi czas był pod wielkim znakiem zapytania. Sam proces paradoksalnie trwał dosyć długo, ale finalnie ta płyta jest po prostu dla mnie dowodem na to, że jestem już w miejscu, w którym czuję pewnego rodzaju satysfakcję" - zdradził obi.

Krążek "Detox" podaje w wątpliwość wszystko, co w życiu ktoś może zdobyć. Osiąganie sukcesów jeden za drugim oraz idące za tym szczęście mogą uzależniać, co nie prowadzi do niczego dobrego. Emocje to nic innego jak używki, od których każdy z nas jest uzależniony. Trzeba więc mieć swoje życie pod stałą kontrolą, ponieważ tylko odpowiednia dawka sprawia, że coś będzie dla nas wolnym wyborem albo używką, bez której nie da się żyć.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-236-59-154.compute-1.amazonaws.com (54.236.59.154). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.