Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Otsochodzi, Aktivist & Aafalt Shop

Otsochodzi, Aktivist & Aafalt Shop

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Otsochodzi, Aktivist & Aafalt Shop, Otsochodzi, rap Hip-Hop
Cover story o Otsochodzi autorstwa Filipa Kalinowskiego i Karola Grygoruka (foto) stało się doskonałą okazją do niecodziennej dystrybucji nowego, wiosennego numeru "Aktivista".

Zamknięcie lokali, w których do tej pory mogliście znaleźć świeży numer pisma nie powstrzyma premiery periodyku, który od 6 maja otrzymają na bieżąco klienci internetowego Asfalt Shopu. Majowy "Aktivist" jako ciekawy gratis w każdej paczce Asfalt Shop to dla nas hasło na miarę #zostańwdomu, szczególnie, że od początku kwietnia trwa akcja #darmowadostawa, dzięki której wszystkie produkty Asfalt Records sklep wysyła bez kosztów wysyłki. 

W numerze oprócz wywiadu z Otsochodzi znajdziecie też rozmowę z Rosalie. o tym, co w modzie lubi najbardziej oraz sylwetki najciekawszych młodych polskich projektantów. Ponadto duet UAU Project opowiada o tym, jak projektować ładne rzeczy z poszanowaniem środowiska naturalnego, a Thang Log Do zdradza na czym polega sekret tak lubianej przez wszystkich zupy pho. W numerze także nieoczywiste recenzje muzyczne i minimalistyczne miejskie pejzaże Marii Kiesner. Numer "Aktivista" z Otsochodzi na okładce dostępny jest też w wersji cyfrowej na www.aktivist.pl

Tymczasem już od 11 maja otwieramy podwoje sklepu stacjonarnego na Tamce 37 w Warszawie czyli naszego Asfalt Coffee & Vinyl. Kawa tylko na wynos, ale płyty możecie przeglądać na miejscu. Prosimy o stosowanie środków dezynfekcyjnych i maxymalnie o czterech gości w sklepie. Na miejscu oczywiście świeżutki "Aktivist".
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.