Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Taka współpraca zdarza się tylko raz na wiele lat! Połączenie trzech wielkich muzyków, trzech kultur oraz trzech charakterów! DJ Frodo, Omi oraz Richie Stephens stworzyli kawałek Don't stop, który na pewno na długo zapisze się w historii muzyki!

Frodo, to jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce, którego na pewno nie trzeba dokładniej przedstawiać. Słuchacze kojarzyć go mogą ze współpracy z takimi artystami jak: Malik Montana, Mr. Polska, Peja, Tymek czy Young Igi. Na swoim koncie ma miliony wyświetleń w serwisie YouTube oraz wiele popularnych kawałków!

Cheerleader, które ma prawie miliard wyświetleń na YouTube i miliard odsłuchań na Spotify nucił dosłownie każdy, kto miał dostęp do radia czy Internetu, więc nie ma opcji, żeby ktokolwiek nie kojarzył Omiego! Muzyk oprócz ponad 6 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify czy miliardów wyświetleń na YT ma na koncie także współpracę z Shaggym i AronemChupą! Jego melodyjny i przyjemny dla ucha głos od lat towarzyszy imprezom i innym wielkim wydarzeniom.

Współpracę w całość spina legenda jamajskiej muzyki - Richie Stephens, który w przeszłości wydawał muzykę w Motown Records, czyli tej samej wytwórni co Phil Collins. Na jego podkładach gościli m.in.: legendarny Shabba Ranks, Maxie Priest, Bounty Killer, Bennie Manem, Seanem Paul czy Gentelman oraz legendy jamajskiej sceny.

Trójka wielkich artystów połączyła siły i stworzyła Don't stop, czyli najgorętszy kawałek 2020 roku, który na pewno pozwoli Wam chociaż na chwilę zatracić się w przyjemnych dźwiękach i rytmach oraz poruszy każdego na parkiecie!

*Odsłuch
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-172-233-215.compute-1.amazonaws.com (35.172.233.215). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.