Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
W serwisie TIDAL dostępny jest specjalny koncert Rosalie. Artystka po raz pierwszy na żywo zaśpiewała piosenki ze swojego najnowszego albumu "IDeal".

Rosalie. to artystka, która na swoim koncie ma m.in. wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy elektronicznym duetem Catz 'N Dogz. W marcu tego roku ukazał się jej najnowszy album "IDeal". Teraz jako pierwsi, to właśnie użytkownicy TIDAL mogą usłyszeć w aranżacjach na żywo utwory z ostatniego wydawnictwa Rosalie. Artystka zagrała takie piosenki jak Ideal, Chmury, Home, Moment, Chodź chodź chodź czy Nie Mów. Wykonane utwory są ukłonem w stronę fanów, ponieważ to właśnie oni pomogli jej wybrać numery, które możemy usłyszeć na żywo.

"Z live sesją wiąże się duża ekscytacja, ponieważ po raz pierwszy zagraliśmy materiał z mojej nowej płyty. Nie mogłam się doczekać tych wykonań. Do zespołu dołączył Tomek Sołtys na klawiszu, co dało nam sporo nowych możliwości, efekty słychać na nagraniu." - powiedziała o sesji artystka
anonim
Autor: MIKAJ   Link do posta
15:54:57, 17-05-20
NIKT JEJ NIE SLUCHA! BEZTALENCIE - PLYTY W BIEDRONCE NAWET SIE NIE SPRZEDAJA. WTF - PO CO MARNOWAC ENERGIE NA PROMOWANIE JEJ/????

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.