Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
MIĘTHA "SZUM": DUET ZAPOWIADA MINIALBUM, ZDRADZA OKŁADKĘ I TRACKLISTĘ, PREMIERA 5 CZERWCA!

Miętha jest jednym z bardziej płodnych projektów działających w ramach Asfalt Records. Tym samym nie powinien zaskakiwać fakt, że raper Skip oraz producent AWGS w ostatnim czasie zakasali rękawy i przygotowali dla słuchaczy nowy materiał muzyczny. "Szum" to składający się z 7 utworów minialbum, który 5 czerwca pojawi się premierowo na platformach streamingowych oraz kanale YouTube Asfalt Records. To będzie dopiero swoisty przedsmak dla limitowanej, wydanej w nietuzinkowy sposób wersji fizycznej płyty. Singlem, którym Miętha promuje nowy tytuł są opublikowane już "Maski" - utwór będący kalejdoskopem nastrojów społecznych wobec sytuacji w której obecnie się znajdujemy. Za opracowanie koncepcji wizualnej towarzyszącej nowej muzyce Mięthy odpowiada Luiza Augustyn działająca pod pseudonimem "luimalui". Postprodukcją (mix i mastering) całej płyty zajmuje się niezastąpiony w tej dziedzinie ENZU. Jednocześnie zapraszamy do sprawdzenia relacji z 1 lutego 2020 roku, z Asfalt Coffee & Vinyl na Tamce 37, gdzie odbyło się spotkanie z Mięthą. Rozmowę przeprowadził Krzysztof Nowak.

Miętha "Szum" tracklista: 

1. Tak jak kiedyś
2. Idziemy po check
3. Maski
4. Zimne
5. To tylko rap
6. S.U.V.
7. Szum

"Miętha powraca z nowym projektem. 7 luźnych kompozycji może wskazywać na potencjalne brzmienie nadchodzącego albumu długogrającego, który ukaże się na jesieni 2020 roku. Szum, to rozgrzewka przed maratonem, a także podziękowanie dla fanów, którzy od premiery Audioportretu wyczekują kolejnych kompozycji." - Miętha o epce "Szum".

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Projekt debiutował we wrześniu ubiegłego roku bardzo dobrze przyjętym albumem "Audioporet" w barwach Asfalt Records.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.